Toelichting op de resultaten van de korte enquête (quick scan)

vak vmbo gl/tl havo vwo
Nederlands221612213422101
Fries221622213522102
Latijnse taal en cultuurn.v.t.n.v.t.22103
Griekse taal en cultuurn.v.t.n.v.t.22104
Frans221652213622105
Duits221682213722106
Engels221712213822107
Spaans221802213922108
Russischn.v.t.2214022109
Turks221772214122110
Arabisch221742214222111
geschiedenis221922214322112
geschiedenis (bezem)n.v.t.n.v.t.22213
aardrijkskunde221892214422214
wiskunde A / wiskunde221952224522115
wiskunde B n.v.t.2214622116
wiskunde C n.v.t.n.v.t.22117
natuurkunde / nask1221982214722118
scheikunde / nask2221992214822119
biologie222022214922120
economie221832215022121
bedrijfseconomien.v.t.2215122122
tehatex / beeldende vakken222032215422125
filosofien.v.t.2215522126
maatschappijwetenschappen / -kunde 221862215622127
kunst (algemeen) n.v.t.2215722128
muziek 222052215222123
dans 22207n.v.t.n.v.t.
drama 22209n.v.t.n.v.t.