Toelichting op de resultaten van de korte enquête (quick scan)

vak vmbo gl/tl havo vwo
Nederlands211622113421101
Fries211632113521102
Latijnse taal en cultuurn.v.t.n.v.t.21103
Griekse taal en cultuurn.v.t.n.v.t.21104
Frans211662113621105
Duits211692113721106
Engels211722113821107
Spaans211812113921108
Russischn.v.t.2114021109
Turks211782114121110
Arabisch211752114221111
geschiedenis211932114321112
geschiedenis (bezem)n.v.t.21144n.v.t.
aardrijkskunde211902114521113
wiskunde A / wiskunde211962114621114
wiskunde B n.v.t.2114721115
wiskunde C n.v.t.n.v.t.21116
natuurkunde / nask1211992114821117
scheikunde / nask2212002114921118
biologie212032115021119
economie211842115121120
bedrijfseconomien.v.t.2115221121
management & organisatie (bezem)n.v.t.n.v.t.21122
tehatex / beeldende vakken212042115521125
filosofien.v.t.2115621126
maatschappijwetenschappen / -kunde 211872115721127
kunst (algemeen) *n.v.t.2115821128
muziek *212062115321123
dans *21208n.v.t.n.v.t.
drama *21210n.v.t.n.v.t.

* enquête betreft zowel de Facet als Autoplay afname van kunst havo, kunst vwo, muziek GL/TL, dans GL/TL, drama GL/TL