Toelichting op de resultaten van de korte enquête (quick scan)

vak vmbo gl/tl havo vwo
Nederlands 191621913419101
Fries 191631913519102
Latijnse taal en cultuur n.v.t.n.v.t.19103
Griekse taal en cultuur n.v.t.n.v.t.19104
Frans 191661913619105
Duits 191691913719106
Engels 191721913819107
Spaans 191811913919108
Russisch n.v.t.1914019109
Turks 191781914119110
Arabisch 191751914219111
geschiedenis 191931914319112
aardrijkskunde 191901914419113
wiskunde A / wiskunde191961914519114
wiskunde B n.v.t.1914619115
wiskunde C n.v.t.n.v.t.19116
natuurkunde / nask1191991914719117
scheikunde / nask2192001914819118
biologie 192031914919119
economie 191841915019120
management & organisatie n.v.t.1915119121
tehatex / beeldende vakken192041915419124
filosofie n.v.t.1915519125
maatschappijwetenschappen / -kunde 191871915719126
maatschappijwetenschappen (pilot) n.v.t.n.v.t.19127
maatschappijwetenschappen (bezem) n.v.t.19156n.v.t.
kunst (algemeen) *n.v.t.1915819128
muziek *192061915219122
dans *19208n.v.t.n.v.t.
drama *19210n.v.t.n.v.t.

* enquête betreft zowel de Facet als Autoplay afname van kunst havo, kunst vwo, muziek GL/TL, dans GL/TL, drama GL/TL